Jak skorzystać z porady prawnej online naszej kancelarii?


To proste:

 1. Zadzwoń pod numer telefonu 506 025 648 by uzgodnić korzystny termin i szczegóły spotkania. Porozmawiamy wstępnie o temacie porady oraz poinformujemy Cię w jaki sposób się do niej przygotować. Jeżeli nie odbieramy to najprawdopodobniej jesteśmy na rozprawie lub spotkaniu. W takich przypadkach najszybciej jak to możliwe staramy się oddzwaniać.
 2. Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną umieszczonym poniżej. Wysokość wynagrodzenia za usługę porady prawnej online wynosi 246,00 zł brutto za godzinę konsultacji (200 zł netto).
 3. Dokonaj opłaty za poradę za pośrednictwem bramki płatności internetowych.
 4. Dokonaj płatności:
  Płatność online w serwisie Przelewy24
  Po podaniu adresu e-mail zostanie wygenerowany i wyświetlony poniżej link do bramki płatniczej serwisu Przelewy24 z wyborem formy płatności.
  Na podany adres e-mail serwis Przelewy24 wysyła informację o zarejestrowaniu i statusie wykonanej transakcji płatniczej.
  Na podstawie podanego adresu e-mail łączymy wykonaną płatność z Klientem oraz uzgodnionym terminem realizacji usługi.


 5. W umówionym terminie wejdź na naszą stronę internetową i kliknij poniższy przycisk. W przypadku pojawienia się okna z prośbą o pozwolenie korzystania z mikrofonu i kamery Twojego urządzenia, naciśnij przycisk 'Zezwalaj'.
Dołącz do spotkania

Regulamin porad prawnych online: regulamin.pdf

Płatności obsługuje: Przelewy24