Sprawy Sądowe

Prawo pracy
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo cywilne
Sprawy przeciwko ZUS
Prawo karne
Ikona filtrów
«
1
...
10
11
12
13
14

Zasądzenie odszkodowania w związku z rozwiązaniem umowy o pracę z naruszeniem przepisów prawa

Prawo pracy
Sąd Rejonowy w Sanoku
Obrazek do tematu dotyczącego zasądzenia odszkodowania w związku z rozwiązaniem umowy o pracę z naruszeniem przepisów prawa

Kancelaria reprezentowała Klienta w sprawie o odszkodowanie w związku z rozwiązaniem umowy o pracę z naruszeniem przepisów prawa. Sąd Rejonowy w Sanoku zasądził od pozwanego prowadzącego działalność gospodarczą na rzecz Klienta kancelarii 27 tys. zł tytułem odszkodowania.


Czytaj >

Sąd zmienił decyzję ZUS-u przyznając Klientce kancelarii prawo do zasiłku chorobowego

Ubezpieczenia społeczne
Sąd Rejonowy w Lublinie
Obrazek do tematu dotyczącego zmiany decyzji ZUS-u przyznającej Klientce kancelarii prawo do zasiłku chorobowego

Klientka korzystając z pomocy kancelarii odwołała się od niekorzystnej decyzji ZUS-u. Sąd Rejonowy w Lublinie Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych zmienił zaskarżoną decyzję Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przyznając wnioskodawczyni prawo do zasiłku chorobowego.


Czytaj >

Wyrok przywracający do pracy i zasądzający wynagrodzenie za czas pozostawania bez pracy

Prawo pracy
Sąd Rejonowy w Lublinie
Obrazek do tematu dotyczącego wyroku przywracającego do pracy i zasądzającego wynagrodzenie za czas pozostawania bez pracy

Sąd Rejonowy w Lublinie Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych wydał korzystny wyrok dla powoda - reprezentowanego przez kancelarię zasądzając przywrócenie go do pracy oraz odszkodowanie w wysokości 60 tys. zł tytułem wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy.


Czytaj >

Ugoda w sprawie o przywrócenie do pracy i zasądzenie wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy

Prawo pracy
Sąd Rejonowy w Lublinie
Obrazek do tematu dotyczącego ugody w sprawie o przywrócenie do pracy i zasądzenie wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy

W sprawie prowadzonej przez kancelarię z powództwa Klienta o przywrócenie do pracy i zasądzenie wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy została zawarta ugoda. Zgodnie z treścią ugody pozwany Pracodawca zobowiązał się do zapłaty na rzecz Klienta kancelarii odszkodowania.


Czytaj >

Wyrok zasądzający zapłatę zaległych zobowiązań

Prawo gospodarcze
Sąd Rejonowy, Świdnik
Obrazek do tematu dotyczącego wyroku zasądzającego zapłatę za opóźnienie w transakcjach handlowych

Klienci reprezentowani przez kancelarię pozwali Spółkę dla której świadczyli usługi, o zapłatę. Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Wydział VIII Gospodarczy zasądził od pozwanej Spółki na rzecz Klientów kancelarii 22 tys. zł zapłaty zaległych zobowiązań.


Czytaj >

Przyznanie prawa do jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy

Ubezpieczenia społeczne
Sąd Rejonowy w Lublinie
Obrazek do tematu dotyczącego przyznanie prawa do jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy

Sąd Rejonowy w Lublinie wydał wyrok zmieniający zaskarżoną przez kancelarię w imieniu Klienta decyzję ZUS-u i przyznał prawo do jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy w wysokości odpowiadającej 10% stałego uszczerbku na zdrowiu.


Czytaj >
«
1
...
10
11
12
13
14